AKTUALIZACJA Z DNIA 24.11.2015

P R O M O C J A    Ś W I Ą T E C Z N A    3 x 20 !!!
 "Kto szuka i znajdzie ten ma"

  • 20 % rabatu na testy alergiczne

  • 20 % rabatu na testy obciążeń organizmu pasożytami, bakteriami, wirusami i grzybami

  • 20 % rabatu na terapię antynikotynową

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB BLISKIM - ZAPRASZAMY !!!

*promocja obowiązuje w terminie 01 – 31. 12. 2015r. Wykorzystanie zakupionych usług – bezterminowe. Kontaktując się z nami prosimy podać, że promocja została znaleziona w Internecie !!! Istnieje możliwość zakupu internetowego i wysłania drogą mailową karty klienta, która zostanie wymieniona na oryginalną podczas pierwszej wizyty.

AKTUALIZACJA Z DNIA 30.09.2015AKTUALIZACJA Z DNIA 19.02.2015

BICOM OPTIMA W BIAŁOGARDZIE I PILE !!!

 

Informujemy, że od marca br. rozpoczynamy przyjmowanie Pacjentów w Białogardzie i Pile.

 

- w Białogardzie - Przychodnia ul. Mickiewicza 6 gab. 13 - każdy poniedziałek godz. 10 - 18 - rejestracja tel. 947151147, kom. 661120418

- w Pile - Przychodnia ul. Podchorążych 1 - każdy piątek godz. 10 - 18 - rejestracja kom. 600057713

 

ZAPRASZAMY !!!

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 09.12.2014

OD NOWEGO ROKU
PRZYJMUJEMY W BIAŁOGARDZIE I PILE !!!

(szczegóły wkrótce)

 

 

Nasze nowe ulotki !!!

 

 

NA PYŁKI - najlepsza jesień i zima !!!

Mamy już środek jesieni, a za niespełna miesiąc rozpocznie się zima. Wszyscy czekamy na pierwszy śnieg, chociaż kierowcy pewnie za nim nie tęsknią, a narciarze już się nie mogą doczekać. Jest to czas, kiedy osoby zmagające się z alergiami pyłkowymi mają chwilę "oddechu", a uczuleni na roztocza kurzu domowego i grzyby pleśniowe zaczynają walkę z tymi uciążliwymi i trudnymi alergenami wziewnymi. Ten krótki "oddech" od alergenów pyłkowych sprawia, że szybko zapominamy o trudnych chwilach minionej wiosny i lata, kiedy łzawienie, katar, kichanie i kaszel nie pozwalały nam normalnie funkcjonować. A właśnie jesień i zima to czas, kiedy bez żadnych ograniczeń codziennego życia, najłatwiej i najskuteczniej można przeprowadzić biorezonansowe odczulanie (bez leków) i na trwałe pozbyć się uciążliwych niedogodności. Ktoś może zapytać: dlaczego??? Odpowiedź jest prosta: brak alergenów pyłkowych w powietrzu sprawia, że podczas odczulania nie musimy zachowywać karencji, czyli czasowo unikać kontaktu z alergenami, ponieważ w powietrzu ich nie ma. Zachowanie karencji podczas odczulania wiosną i latem jest konieczne, aby nie obciążać organizmu i zwiększyć skuteczność odczulania. Pamiętajmy, że okres bez pyłków jest krótki i może się zdarzyć, że w połowie stycznia wraz z pierwszym śniegiem, może pojawić się pierwszy pyłek leszczyny, który na nowo zacznie utrudniać Wam życie. Miesiące luty i marzec to już regularne pylenie drzew wcześnie kwitnących - olcha, wierzba, brzoza, które należą do jednych z najbardziej agresywnych i uciążliwych. Dlatego, jeżeli podejrzewacie alergie na pyłki roślin - zróbcie testy alergiczne BRT (bezbolesne, 90 alergenów w teście pyłkowym), a jeżeli taką alergie już macie stwierdzoną zróbcie odczulanie właśnie teraz, kiedy powietrze jest wolne od pyłków.

Piotr Czarnota - terapeuta BIO-NATURAL

Aby czerpać radość życia !!!

 

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 06.11.2013

 

BIO-NATURAL W TRÓJMIEŚCIE !!!

INFORMUJEMY, ŻE OD ŚRODY 13.11.2013r. ROZPOCZYNAMY PRZYJNOWANIE PACJENTÓW W TRÓJMIEŚCIE.

MIEJSCEM, W KTÓRYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ I GDZIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
DO NASZEGO GABINETU

JEST PRZYCHODNIA CHYLONIA 1 w GDYNI

UL. ROZEWSKA 31

(gab. nr 14, parter)

ZAPRASZAMY W KAŻDĄ ŚRODĘ i CZWARTEK

GODZ. 10:00 - 18:00

 

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 30.10.2013

 

W związku z posiadaniem już drugiego urządzenia BICOM OPTIMA oraz częstym odwiedzaniem naszego gabinetu przez pacjentów z Trójmiasta, gdzie tego urządzenia w gabinetach nie ma, czynimy starania aby rozszerzyć teren naszej pracy właśnie o Trójmiasto.

Chcielibyśmy, aby jak najszybciej - jeszcze w listopadzie br. - 2 dni w tygodniu (środy i czwartki) przyjmować pacjentów w jednej z trójmiejskich przychodni.

Informację o miejscu, w którym będziemy pracować podamy na naszej stronie. Jednocześnie informujemy, że zawieszamy naszą działalność w Białogardzie, skąd wszystkich pacjentów zapraszamy codziennie do Koszalina oraz ograniczamy przyjmowanie pacjentów w Kołobrzegu do jednego dnia (poniedziałki).

 

 

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 14.10.2013

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ INFORMUJEMY,
ŻE FINALIZUJEMY ZAKUP DRUGIEGO URZĄDZENIA

BICOM OPTIMA.

W ZWIĄZKU Z TYM, OD 21 PAŹDZIERNIKA 2013r. WPROWADZAMY KORZYSTNE ZMIANY W ZAKRESIE I CZASIE PRACY NASZEGO GABINETU.

PO KINESIO TAPINGU WPROWADZAMY OCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z TOKSYN ORAZ TERAPIE PODNOSZĄCE ODPORNOŚĆ ORGANIZMU NA CHOROBY.

W KOSZALINIE BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ CODZIENNIE W GODZ. 9:00 - 18:00.
ROZSZERZAMY RÓWNIEŻ LISTĘ MIEJSCOWOŚCI DO KTÓRYCH JEŹDZIMY O KOŁOBRZEG,
W KTÓRYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ

W PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI
W GODZ. 9:00 - 16:30.

W KOŁOBRZEGU ZAPRASZAMY DO PRZYCHODNI W BUDYNKU HALI MILENIUM ul. Łopuskiego 38 .

ZAPRASZAMY !!!

 

AKTUALIZACJA Z DNIA 10.10.2013

UWAGA !!!  

KINESIOTAPING w Naszych Gabinetach

 

INFORMUJEMY NASZYCH PACJENTÓW O ZMIANIE ADRESU !!!

ZAPRASZAMY
DO PRZYCHODNI PRZY ul. KOLEJOWEJ 71
W KOSZALINIE GAB. nr 16, Ip.

Artykuł z Głosu Koszalińskiego z dnia 30.06.2012 - dodatek ZDROWIE

BIOREZONANS - ALERGII MÓWIMY STOP !!!

Stwierdzenie, że z alergią musisz nauczyć się żyć, przestaje być aktualne.Terapia biorezonansowa (BRT) jest znakomitą metodą walki z alergiamii. Obowiązująca obecnie w medycynie definicja alergii uwzględnia przede wszystkim procesy biochemiczne. W rzeczywistości wielokrotnie udowodniono, że organizm, zanim zacznie reagować na drodze biochemicznej - immunologicznej, musi być silnie obciążony biofizykalnie alergenami.

Wygląda to tak, że w każdej komórce organizmu nieustająco zachodzą reakcje chemiczne i każda wokół siebie wytwarza pole elektromagnetyczne. Niekiedy bakterie czy wirusy, jak i alergeny (różne rodzaje pokarmu, konserwanty, pyłki roślin, kurz, pleśnie, sierść zwierząt) to pole zakłócają. Przy czym każde takie wydarzenie pozostawia ślad w pamięci organizmu. Mówiąc w uproszczeniu, zostaje ono zapisane na "twardym dysku".

Stąd po jakimś czasie, zwłaszcza przy alergii, ponownie daje o sobie znać, np. wysypką, swędzeniem skóry, katarem, kaszlem, biegunką i bólami głowy. Właśnie na "naprawianiu" zakłóconych fal elektromagnetycznych opiera się odczulanie za pomocą biorezonansu. Zasada jest stosunkowo prosta - wysyłane z organizmu drgania własne (fale elektromagnetyczne) płyną do urządzenia BICOM OPTIMA, swego rodzaju instrumentu, który je odczytuje, przetwarza i odpowiednio zmienia (niejako odwraca, jak w lustrze) i odsyła już "naprawione" z powrotem do pacjenta. Dzięki temu wygasza się pamięć na alergenie i inne dolegliwości - "twardy dysk zostaje oczyszczony".

Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego bólu, relaksuje się trzymając elektrody w dłoniach (zwykle są to kule kojarzone z tą metodą), a po zabiegu wypija ok. 1,5l wody bez konieczności zażywania jakichkolwiek leków.

W trakcie jednego zabiegu wycisza się uczulenie na konkretny czynnik alergizujący, przy czym na dłuższy czas (kilku - kilkunastu lat lub trwale) efekt utrzymuje się w ok. 70 proc. przypadków. U pozostałych osób odczulanie należy powtórzyć. Chociaż wszystko przebiega zgodnie z prawami fizyki, często poprawa jest natychmiastowa, co niekiedy wygląda jak cudowne uzdrowienie. Bywa, że do gabinetu przychodzą osoby, które reagują dusznościami na kurz albo sierść. Po terapii, stosując się do zaleceń, objawy znikają od razu lub w ciągu kilku dni po zabiegu - szczególnie to jest widoczne u dzieci.

Często, zwłaszcza przy nadwrażliwości na wiele substancji, biorezonans staje się początkiem drogi do wyleczenia. Po terapii możemy normalnie funkcjonować, chociaż w pierwszej fazie ok. 2-3 tyg. o ile to możliwe zawsze lepiej jest ograniczać kontakt z alergenami, np. jeśli odczuliliśmy się na mleko, nie pić go bez umiaru. Poza tym, gdy po terapii dolegliwości złagodnieją, ale nie ustąpią, warto poszukać innej przyczyny. Alergia często idzie w parze z grzybicą układu pokarmowego i zarażeniem pasożytami.

RZUĆ PALENIE !!! - Bardzo wysoką skuteczność - do 90% - odnosi terapia biorezonansowa w walce z nałogiem palenia tytoniu. Już po jednym zabiegu możemy na trwale pozbyć się głodu nikotynowego.

Ostatniego papierosa wypalamy tuż przed zabiegiem, a uzyskany popiół i niedopałek służą do terapii !!!

BIO - NATURAL - powstaliśmy z myślą pomocy wszystkim tym, którzy zmagają się z alergiami, nałogami, otyłością, przewlekłymi bólami oraz obciążeniami organizmu wywołanymi wirusami, bakteriami, pasożytami, metalami ciężkimi etc., a chcącym poczuć się lepiej, dzięki alternatywnym - naturalnym metodom terapii biorezonansowych.

Jesteśmy autoryzowanym Gabinetem, a wszystkie zabiegi terapeutyczne wykonujemy z zastosowaniem certyfikowanej Aparatury BicomROptima, która jest najnowocześniejszym urządzeniem diagnostyczno-terapeutycznym do biorezonasu, o bardzo szerokim spektrum możliwości (testujemy do 450 alergenów) - jedynym w Koszalinie.

Dobór odpowiedniego programu terapeutycznego poprzedzony jest dokładnym wyjaśnieniem zasad działania biorezonansu oraz gruntownym wywiadem, pozwalającym perfekcyjnie dobrać terapię.

Poza wysoką skutecznością istotnymi zaletami w terapii biorezonansowych są:

  • nieinwazyjność i bezbolesność
  • brak skutków ubocznych
  • bezpieczeństwo nawet dla pacjentów poniżej 3 roku życia
  • natychmiastowy wynik bez leków

 

Zajmujemy się diagnozowaniem i terapią przyczyn, a odpowiedni dobór terapii pozwala na trwałe pozbycie się uciążliwości codziennego funkcjonowania.

 

Aby czerpać radość życia !!!

Zespół Bio-Natural


 

CENTRUM ODCZULANIA I TERAPII BIOREZONANSOWYCH

BIO-NATURAL

ul. Kolejowa 71

75-108 Koszalin

tel. 94 715 11 47 kom. 600 057 713

 

e-mail : rejestracja@bio-natural.com.pl

www.bio-natural.com.pl

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU

 

 

 

Aby czerpać radość życia !!!


 


CENTRUM ODCZULANIA I TERAPII BIOREZONANSOWYCH

BIO-NATURAL
ul. Kolejowa 71
75-108 Koszalin
(Przychodnia, gab.16, Ip.)

tel. 94 71 51 147
kom. 600 057 713, 661 120 418

Gabinet czynny :

Koszalin
poniedziałek - piątek: 9:00 -18:00

Kołobrzeg
poniedziałek: 10:00 - 17:30

Słupsk
wtorek : 10:00 - 18:00

Gdynia
środa: 10:00 - 18:00

Szczecinek i Piła
piątek : 10:00 - 18:00


rejestracja telefoniczna:
9:00 - 18:00

do Gabinetu w Koszalinie:
tel. 94 71 51 147
kom. 661 120 418

do Gabinetów w Kołobrzegu, Słupsku, Gdyni, Szczecinku i Pile:
kom. 600 057 713

 


 
   

copyrights Lixen 2012