Aktualności

 

Szanowni  Państwo – wracam do pracy !!!

Poza pandemią coronawirusa sezon alergiczny trwa i osiąga swoje apogeum. Cierpią głównie alergicy pyłkowi, chociaż „pokarmówka” , borelioza oraz nałogi też dają się we znaki. Dlatego mając na uwadze pomoc w codziennym funkcjonowaniu osób dotkniętych alergiami i innymi dolegliwościami, a także wznowienie działania mojej Firmy, zgodnie z zasadami i zaleceniami higieny postanowiłem, że od poniedziałku 11.05.2020r. wracam do pracy. Poza Koszalinem, gdzie przyjmował będę zgodnie z wcześniejszym harmonogramem – czyli w poniedziałki i czwartki, posiadam zgody na wznowienie działalności w Słupsku – wtorki i Szczecinku – środy. Na decyzję w/s wznowienia pracy w Pile czekam – o czym po jej otrzymaniu niezwłocznie poinformuję. Wszystkim, którzy zakupili vouchery bardzo dziękuję, będę się kontaktował, aby umówić terminy wizyt. Od 11.05.2020r. akcja z voucherami będzie zamknięta. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie .

Do zobaczenia Piotr Czarnota – terapeuta

 

Szanowni  Państwo.

Od 11.05.2020r. akcja z voucherami będzie zamknięta

Czas wzmożenia alergii – zwłaszcza pyłkowych – trwa. Niestety minął już 3 tydzień, od kiedy mój Gabinet BIO-NATURAL jest zamknięty, nie mogę świadczyć usług i nie mam przychodów. Nie będę ukrywał, że pewnie tak jak tysiące przedsiębiorców martwię się tym, czy moja Firma przetrwa ten kryzysowy stan.

Szansa taka jest !!!

Już spotkałem się z przychylnością Firmy Leasingowej i Właścicieli nieruchomości z zawieszeniem lub obniżką czynszów za wynajmowane pomieszczenia, w których pracuję  – za co WIELKIE DZIĘKI. Wystąpiłem też z wnioskami o pomoc z „TARCZY…” i czekam na decyzje. Są jednak inne  koszty stałe i życie, na które nie mam możliwości zarobić.

DLATEGO CAŁA NADZIEJA W PAŃSTWU !!!

Wzorem kin, teatrów, restauracji, siłowni, gabinetów rehabilitacyjnych i kosmetycznych itp. chciałbym zaproponować Państwu VOUCHERY na testy i terapie BRT, które można będzie zakupić teraz, a które wykonam jak minie pandemia w miejscowościach, w których pracuję tj. Koszalin, Słupsk, Szczecinek i Piła. VOUCHERY opatrzone będą 20% rabatem od cen usług zamieszczonych w cenniku na stronie www.bio-natural.com.pl

Trochę szczegółów w przypadku chęci zakupu VOUCHERA np. na test alergiczny – 90 alergenów – cena w cenniku 150zł:

– taki tytuł  przelewu ; VOUCHER  120zł  na test alergiczny + nr kom. lub adres email. Wpłata na nr konta  33 1950 0001 2006 0380 7761 0002 – PARTNER Piotr Czarnota lub BLIK na nr telefonu 604 675 145,

– po odnotowaniu płatności skontaktuję się z Nabywcą VOUCHERA aby  potwierdzić  wpłatę oraz wysłać druk VOUCHERA na określoną usługę z danymi Nabywcy i miejscowością,

– po zakończeniu pandemii będę się kontaktował z Nabywcą, aby ustalić dokładny termin i miejscowość realizacji VOUCHERA. Nabywcy będą mieli pierwszeństwo !!!

VOUCHER ważny bezterminowo!!! W sprawie pytań proszę o kontakt: kom.600 057 713, 661 120 418, email: rejestracja@bio-natural.com.pl , formularz kontaktowy na stronie   www.bio-natural.com.pl

Szanowni Państwo

Nikt nigdy nie myślał, że doświadczymy czegoś co bardziej wygląda na fabułę mrocznego filmu, niż na rzeczywistość. Nie myślałem też, że w taki sposób będę musiał walczyć o przetrwanie mojej Firmy. Niestety to jednak rzeczywistość, dlatego bardzo proszę o pomoc i zakup  VOUCHERA za co WIELKIE WIELKIE DZIĘKI.

Zakupiony VOUCHER na pewno Państwo zrealizują !!!

Zdrowia życzę i Zapraszam !!!

Piotr Czarnota terapeuta

wzór voucher

Szanowni Państwo

Z uwagi na pandemię koronawirusa i zaleceniami MZ postanowiłem, że od 13.03.2020r. do odwołania zawieszam działalność mojego gabinetu BRT. Za niedogodność przepraszam, a prowadzone zabiegi i terapie będziemy kontynuować po opanowaniu tej trudnej i niespotykanej sytuacji. Życzę wszystkim dobrej odporności i zdrowia.

Zdajemy teraz bardzo trudny egzamin i wierzę głęboko, że zdamy go z wynikiem pozytywnym.

Do rychłego zobaczenia !!!  

 

 

Informuję, że z początkiem listopada 2019r. wprowadzam w gabinecie Bio-Natural dodatkowy zakres usług, którymi będą testy i terapie na nietolerancje pokarmowe. Jestem przekonany, że w sposób znaczący poprawi to możliwości trafnego zdiagnozowanie dolegliwości, z którymi zgłaszają się odwiedzający pacjenci.

Zapraszam

 

Uprzejmie informuję, że od 1 stycznia 2019r. zakończona została współpraca z Przychodnią Chylonia 1 w Gdyni.

W związku z tym w Naszym Gabinecie w Gdyni nie będą już prowadzone terapie BRT .

Najbliżej Gdyni pracuję w Słupsku, gdzie zapraszam w każdy wtorek.

Za niedogodność przepraszam.