Terapie przeciwbólowe

Codziennie spotykamy się z coraz to większą grupą pacjentów poszukujących pomocy w medycynie zgodnej z naturą i pozostającą bez skutków ubocznych.
Bardzo często bagatelizujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm z braku czasu, czasem nieświadomie. Kiedy pojawia się ból sięgamy odruchowo po doraźne środki zapobiegawcze bez zastanowienia czego tak naprawdę może być on zapowiedzią. Rosnąca ilość osób cierpiących z powodu prowadzenia szybkiego trybu życia, braku ruchu jak i zanieczyszczonego środowiska i modyfikowanej żywności prowadzi do bolesnych zmian w naszym organizmie.
Terapia aparaturą Bicom Optima próbuje niwelować różnego rodzaju bóle będące wynikiem urazów, stanów zapalnych, reumatycznych,neuralgicznych i przewlekłych.
Do najczęściej pojawiających się problemów bólowych naszego wieku są bezdyskusyjnie
schorzenia kręgosłupa oraz stawów.

.

Zwyrodnienia kręgosłupa
Dyskopatia
Rwa kulszowa
Stany zapalne stawów
„łokieć tenisisty”
Bóle reumatyczne
Bóle mięśni Bóle pourazowe /stany ostre
Stany przewlekłe
RZS ( reumatoidalne zapalenie stawów)

Po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem oraz zapoznaniu się ze stanem pacjenta aparaturą „Bicom Optima” oraz specjalistycznymi testami diagnostyki np. ORTOPEDYCZNYM w przypadkach bólów układu ruchu ; kręgosłupa, stawów zostaje przeprowadzona terapia. Dobieranie odpowiednich częstotliwości, umożliwia likwidowanie patologicznych przyczyn powstających w strefie bólu.
Przyczyn bólu kręgosłupa może być wiele, z reguły dotyka on osoby z nadwagą i osoby prowadzące mało aktywny tryb życia. Warto poobserwować sposób w jaki wykonujemy większość czynności, być może to w nich tkwi problem.

Stosowanie dodatkowo „Bicom Chipa” w miejscu bólu zdecydowanie podwyższa skuteczność i szybkość poprawy samopoczucia.

Dzięki zastosowaniu kanału drugiego-stabilizującego, stało się możliwe zastosowanie informacji substancji stabilizujących jednocześnie z terapią.
W ten sposób obciążony układ , organ może być stabilizowany i wspomagany w krótszym czasie, a nasilenie objawów po terapii zminimalizowane.

Zastosowanie terapii biorezonansowej w bólach napadowych tj.

migrena
bóle menstruacyjne
bóle uszu (również przy stanach zapalnych ostrych)
bóle zębów itp.

.

Pacjent chory przewlekle powinien odbyć cykl od 8-10 zabiegów terapeutycznych

Nasza najnowsza aparatura Bicom Optima posiada możliwość stabilizacji równocześnie podczas trwania zabiegu, co znacznie podwyższa efekt terapii oraz możliwości działania terapetycznego bezpośrednio w przyczynę bólu jaką może być stan zapalny, obciążenie grzybicze, bakteryjne, metalami ciężkimi czy inne.

Ból jest niejednokrotnie pierwszym zwiastunem choroby, jest nieprzyjemny,
a czasami nawet nie do zniesienia, więc warto z nim skutecznie walczyć.

Terapia biorezonansem jest bezpieczna, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków.

Przeciwwskazaniem do terapii jest posiadanie rozrusznika serca, pierwszy trymestr ciąży, chemioterapia.

Uwaga: U kilku procent pacjentów terapia może być efektywna już po pierwszej wizycie, ale skuteczność terapii nie jest gwarantowana w każdym przypadku.