Alergie

Terapia biorezonansowa BRT jest znakomitą metodą walki z alergią. Obowiązująca obecnie w medycynie definicja alergii uwzględnia przede wszystkim procesy biochemiczne. W rzeczywistości wielokrotnie udowodniono, że organizm, zanim zacznie reagować na drodze biochemicznej, musi być silnie obciążony biofizykalnie alergenami.
Definicję alergii używa się również na określenie stwierdzalnych metodą biofizykalną obciążeń organizmu pacjenta. Nie wykryte alergie, zwłaszcza pokarmowe, są w stanie wywołać wiele najróżniejszych dolegliwości. W metodzie BRT próbkę alergenu (niespotencjonowany roztwór) przyłącza się do wejścia części terapeutycznej aparatu BICOM. Do testowania używa się wszystkich zinwertowanych częstotliwości alergenu, które przekazuje się za pomocą elektrody ręcznej części testującej aparatu do organizmu pacjenta. Jeżeli pod wpływem tych informacji wartość pomiaru poprawia się w kierunku wyrównania, jest to wskazówka, iż dana substancja stanowi czynnik zaburzający czy też obciążający dla testowanej osoby. W zasadzie do przeprowadzenia testu nadają się wszystkie punkty akupunkturowe, lecz szczególnie punkty na rękach odpowiadające alergii, sercu, Potrójnemu Ogrzewaczowi oraz zmianom degeneracyjnym narządów. Wielkość zmian wartości pomiaru pod wpływem zinwertowanej informacji pozwala na określenie stopnia obciążenia organizmu pacjenta. W przypadku danego pacjenta mogą wystąpić czynniki blokujące, które utrudniają test lub wpływają na wyniki pomiaru. Są to przede wszystkim obciążenie geopatyczne oraz obciążenie organizmu amalgamatem. Oba czynniki mogą tak mocno wpływać na siły regulacyjne organizmu, że punkty pomiarowe nie reagują podczas przeprowadzania testu, chociaż testowany jest alergen silnie obciążający ustrój pacjenta. Wskazanym więc jest wcześniej przeprowadzić test geopatyczny oraz test na obciążenie organizmu amalgamatem. Krótka terapia za pomocą aparatu BICOM znacznie zredukuje lub zniesie obciążenie.
Już podczas testowania alergenu odbywa się terapia zinwertowanymi informacjami przekazywanymi do organizmu pacjenta, o ile alergen stanowi dla niego czynnik obciążający.

ODCZULANIE JEST CAŁKOWICIE BEZBOLESNE I BEZINWAZYJNE !!! – kliknij i zobacz

 

Alergeny – rodzaje testów – kliknij i zobacz