Algi morskie

Informujemy Naszych pacjentów, że wprowadzamy do sprzedaży w naszych gabinetach  algi morskie firmy  ALG-BORJE POLSKA.

 Algi morskie to prawdziwy ładunek wartości odżywczych, pełen naturalnych witamin, minerałów, substancji śladowych, aminokwasów itp. w naturalnej równowadze, co jest niezwykle ważne w przypadku prawidłowej przyswajalności pożytecznych substancji odżywczych zawartych w algach przez organizm ludzki. Powszechnie wiadomo, że algi mogą wiązać się z metalami ciężkimi. Algi morskie są jak „ciężarówka” która zabiera z naszego organizmu metale ciężkie a nawet radioaktywne izotopy. Alginaty nie tylko chronią nas przed metalami ciężkimi zalegającymi w treści pokarmowej jelit, ale również od metali ciężkich zawartych w krwi i układzie kostnym. Fikoliny zawarte w algach to jedyny sposób na oczyszczenie organizmu i treści jelitowej z metali ciężkich, występującej zarówno w powszechnej postaci trujących pierwiastków, jak i w jeszcze bardziej niebezpiecznej formie radioaktywnych izotopów.

Natura to słowo klucz w Naszej działalności :

  • biorezonans to terapie naturalne, które mogą być wspomagane tym, co występuje w naturze i od setek lat wspomaga Nas w przezwyciężaniu dolegliwości wynikających w stale negatywnie modyfikowanym otoczeniu,
  • ziołolecznictwo jako jeden z głównych kierunków naturoterapii, wykorzystywanych w poprawianiu jakości Naszego życia,
  • algi morskie jako jeden z głównych kierunków wspomagania dochodzenia do homeostazy, czyli równowagi procesów życiowych: